RADYO Sis’ten Kozan Kaymakamına Hoşgeldin Ziyareti

RADYO Sis’ten Kozan Kaymakamına Hoşgeldin Ziyareti
  • 0
  • 403
  • 10 Eylül 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan ‘da bulunan Çukurovanın güçlü sesi olan Radyo Sis ekibi , İlçe Kaymakamlığı’na atanan Bahattin Alp Arslanköylü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararnameye göre Kozan Kaymakamlığı’na Kütahya’nın Simav İlçesi Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü atandı.

RADYO Sis ekibi, göreve başlayan Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü’yü makamında ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Arslanköylü ile bir süre görüşerek sohbet eden Radyo Sis ekibi Yusuf baysal AŞ yönetim kurulu Üyesi , Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği,Kozan Belediyesi Cumhur ittifakı Meclis Üyesi ve Radyo Sis yönetim kurulu başkanı iş insanı Ali Baysal ,Ak Parti Kozan ilçe yönetim kurulu Vaganza Fashion ve Alya Boutigeue sahibi iş insanı Hakan Özcan , Radyo Sis Ekibinden programcı DJ Selma ,ve kozan son dakika yayın yönetmeni Radyo Sis Reklam müdürü Ahmet Kılınç ziyarette bulundu. İş insani Ali Baysal ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulundu.
yaptığı açıklamada, “Kozan Kaymakamlığı’na atanarak görevine başlayan Sayın Bahattin Alp Arslanköylü’ye Kaymakamımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla tarım ve turizm kenti Kozan’a hoş geldiniz diyerek, yeni görevinde başarılar ve kolaylıklar diledik. Baysallar şirketler grubu olarak Kozan ve Kozanli hemsehrilerimizle ve tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla uyum içerisinde vatandaşlarımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz ve devam edeceğiz
İnşallah yeni Kaymakamımız ile de uyum içinde, koordineli olarak güzel işlere imza atacağız. Yeni görevinde kendilerine tekrar başarılar diliyorum.” dedi.RADYO Sis'ten Kozan Kaymakamına Hoşgeldin Ziyareti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon