Kozan Ticaret Odası, Şampiyon Boksör Azra Nur Çetin’i Ödüllendirdi

Kozan Ticaret Odası, Şampiyon Boksör Azra Nur Çetin’i Ödüllendirdi
  • 0
  • 66
  • 28 Mayıs 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir ve Meclis Başkanı Özgür Ataş geçtiğimiz günlerde 46 kg Türkiye Boks Şampiyonu olarak tüm Kozan’ı gururlandıran Azra Nur Çetin’i ve Milli Boks Hocası Fatih Öztürk’ü ödüllendirdi.

 

Kozan Ticaret Odası’nda düzenlenen programda, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir ve Kozan Ticaret Odası Meclis Başkanı Özgür Ataş katıldı. Başkan Mustafa Kandemir, yaptığı açıklamada , “Şampiyon kızımız Azra’yı kutluyorum. Önümüzdeki günlerde şanlı bayrağımızı Avrupa’da layıkıyla temsil edeceğine inancım tamdır. Avrupa’da da ülkemize ve Kozan’ımıza şampiyonluk getireceğine inanıyorum. Ayrıca Kozan’ımızda yıllarca sporculara gece gündüz demeden destek veren Antrenör Fatih Öztürk’e teşekkür ediyorum. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerimiz her zaman onların yanındadır,” dedi.
Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir başarılı sporcumuz Azra Nur Çetin ve antrenörü Fatih Öztürk’e hediyelerini takdim etti.

Kozan Ticaret Odası, Şampiyon Boksör Azra Nur Çetin'i Ödüllendirdi Kozan Ticaret Odası, Şampiyon Boksör Azra Nur Çetin'i Ödüllendirdi Kozan Ticaret Odası, Şampiyon Boksör Azra Nur Çetin'i Ödüllendirdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon