MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI

MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI
  • 0
  • 57
  • 28 Mayıs 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlçemiz Kozan küçük sanayi sitesinde Mican Oto Tamir ve Otogaz LPG açıldı.

Açılışa Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı, Kozan küçük sanayi sitesi kooperatifi başkanı Yusuf Erik, Sanayi sitesi esnafları ve aile dostları katıldı. Açılışta konuşan Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı ” Kozan’ımızda yeni işyeri açan esnaf kardeşimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kozan’ımıza inşallah daha nice iş yerleri açılır. Hayırlı olsun.” Dedi.
Varsaklar Mahallesi’nde hizmete açılan Mican Oto Tamir ve Oto Gaz LPG Yetkili Servisinde karbüratörlü ve enjeksiyonlu araçlara LPG montaj, tadilat, proje bakımı, sızdırmazlık kontrolü, egzoz emisyon ölçme ve tüp ayar hizmetleri sunarak otomobil sahiplerinin vazgeçilmez adresi haline geldi.

Serkan Mican ve Ali Mican’ın yönettiği servis, uzman ekipleriyle birlikte usta işçilik ve uygun fiyat anlayışını bir araya getiriyor. Ulusal markaların servis hizmetlerini de sunan Mican Oto, Saka LPG tankları ve Can Gaz gibi birçok tanınmış markaya da hizmet veriyor. Araç sahipleri, 7/24 hizmet veren servise bir telefonla ulaşabiliyor.

Firmanın sunduğu geniş hizmet yelpazesi içinde, özellikle muayeneye girecek araçlar için egzoz emisyon ölçümü dikkat çekiyor. Bu hizmet, araç sahiplerinin muayene sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamalarına yardımcı oluyor.

Mican Oto Tamir ve Oto Gaz LPG Yetkili Servisi’ne ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:
Serkan Mican – Ali Mican
Telefon: 0535 648 0066 – 0531 810 3812
Adres: Varsaklar Mahallesi Yeni Sanayi 9261 Sokak No:1-C Kozan

MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI MİCAN OTO TAMİR VE OTO GAZ LPG YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon