Kozan’da Bir Kafeye Silahlı Saldırı: 4 Kişiden 1’i Tutuklandı, 3 Kişi Serbest bırakıldı

Kozan’da Bir Kafeye Silahlı Saldırı: 4 Kişiden 1’i Tutuklandı, 3 Kişi Serbest bırakıldı
  • 0
  • 188
  • 5 Ağustos 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan ilçesinde dün gece saatlerinde, Turgut Özal Bulvarı üzerinde bulunan bir kafeye silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı sonucunda iş yerinde maddi hasar meydana gelirken, şans eseri herhangi bir kişi yaralanmadı.

 

Olayın ardından emniyet güçleri, hızla geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Kısa bir süre içinde olayın failleri olduğu düşünülen 4 kişi gözaltına alındı.

Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde tamamlanan işlemlerin ardından 4 şüpheli adliyeye sevk edildi. Nöbetçi mahkeme tarafından yapılan değerlendirmenin ardından M.E isimli Şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi. Diğer taraftan, A.C. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, F.N.Z. ve M.B.Y. ise direkt olarak serbest bırakıldı.

Olayın ayrıntılarına dair devam eden soruşturmanın ise emniyet güçleri tarafından titizlikle yürütüldüğü öğrenildi. Yerel yetkililer, halkın güvenliği ve huzuru için gerekli tüm önlemlerin alındığını belirtti.

Kozan’da yaşanan bu olay, ilçe sakinleri arasında endişe ve tedirginlik yarattı. Yetkililer, olayın aydınlatılması adına çalışmaların hızla sürdüğünü ve kamuoyunun bilgilendirilmeye devam edeceğini vurguladı.

Kozan'da Bir Kafeye Silahlı Saldırı: 4 Kişiden 1'i Tutuklandı, 3 Kişi Serbest bırakıldı Kozan'da Bir Kafeye Silahlı Saldırı: 4 Kişiden 1'i Tutuklandı, 3 Kişi Serbest bırakıldı Kozan'da Bir Kafeye Silahlı Saldırı: 4 Kişiden 1'i Tutuklandı, 3 Kişi Serbest bırakıldı Kozan'da Bir Kafeye Silahlı Saldırı: 4 Kişiden 1'i Tutuklandı, 3 Kişi Serbest bırakıldı Kozan'da Bir Kafeye Silahlı Saldırı: 4 Kişiden 1'i Tutuklandı, 3 Kişi Serbest bırakıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon