MADALYA KOZAN’A GELİYOR

MADALYA KOZAN’A GELİYOR
  • 0
  • 134
  • 26 Ağustos 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Slovenya’da düzenlenen Avrupa Boks Şampiyonası’nda Avrupa 3.sü olarak büyük bir başarıya imza atan Kozan Belediye Sporcusu, Azra Nur Çetin, madalyasını alarak Adana’mızı ve Kozan’ ımızı gururlandırdı.

 

Yakinen ilgilenen ve takip eden Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, “Madalya Kozanımıza geliyor.

Slovenya’da düzenlenen Avrupa Boks Şampiyonası’nda Avrupa 3.sü olarak büyük bir başarıya imza atan Kozan Belediye Sporcusu, Azra Nur Çetin, madalyasını alarak Kozanımızı gururlandırdı.

Başta Sporcumuz olmak üzere Milli Takım Antrenörümüz Fatih Öztürk’e, teknik ekibimize ve şampiyonada dereceye giren tüm milli takım sporcularımızı yürekten kutluyorum. Sporcumuzun başarısı, Kozan’ımızın spor potansiyelini bir kez daha ortaya koydu ve bizi gururlandırdı. Bu başarı, genç sporcularımız için de önemli bir motivasyon kaynağı olduğuna inanıyorum. Bu nedenle, Kozan Belediyesi olarak spora ve sporcularımıza gereken desteği vermeye devam edeceğiz. Azra Nur kızımıza yeni hedeflerinde başarılar diliyor ve Kozan’ın adını daha da yükseklere taşımasını temenni ediyoruz.” dedi.

MADALYA KOZAN'A GELİYOR MADALYA KOZAN'A GELİYOR MADALYA KOZAN'A GELİYOR MADALYA KOZAN'A GELİYOR MADALYA KOZAN'A GELİYOR MADALYA KOZAN'A GELİYOR MADALYA KOZAN'A GELİYOR MADALYA KOZAN'A GELİYOR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon