SOKAK VE ALAN TEMİZLİĞİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

SOKAK VE ALAN TEMİZLİĞİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
  • 0
  • 119
  • 26 Ağustos 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, daha önce farkındalık başlığı ile başladıkları sokak temizliği ve alan temizliğine kaldığı yerden devam ediyor.

Hafta sonu olmasına rağmen bugün Tarihi Hoşkadem Cami civarında ve Karacaoğlan Mahallesi’nde sokak ve alan temizliği yapıldı.

Konuyla alakalı olarak, Kozan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Mesut Işık; “Kozan Belediyesi olarak temiz bir çevre ve sağlıklı bir yaşam için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sokak ve alan temizliği ekiplerimiz hafta sonu dahil olmak üzere sürekli olarak çalışmaktadır. Bugün Tarihi Hoşkadem Cami civarında ve Karacaoğlan Mahallesi’nde temizlik çalışmaları gerçekleştirdik.

Amacımız, vatandaşlarımızın sağlıklı ve temiz bir çevrede yaşamalarını sağlamak, çevre kirliliğini önlemek ve şehrimizi daha güzel bir hale getirmektir. Bu nedenle sokak ve alan temizliği çalışmalarını önemsiyor ve düzenli olarak gerçekleştiriyoruz.

Vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı olmalarını ve çevre temizliğine katkı sağlamalarını bekliyoruz. Atıklarını uygun şekilde atmak, çöpleri çevreye atmamak ve genel temizlik kurallarına uymak, hepimiz için daha temiz bir şehir ve daha sağlıklı bir yaşam demektir.

Kozan Belediyesi olarak temizlik konusunda sürekli olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve halkımızın desteğiyle şehrimizi daha temiz bir hale getireceğiz. Temiz bir Kozan için birlikte hareket etmek dileğiyle.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

SOKAK VE ALAN TEMİZLİĞİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR SOKAK VE ALAN TEMİZLİĞİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR SOKAK VE ALAN TEMİZLİĞİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR SOKAK VE ALAN TEMİZLİĞİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR SOKAK VE ALAN TEMİZLİĞİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR SOKAK VE ALAN TEMİZLİĞİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR SOKAK VE ALAN TEMİZLİĞİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR SOKAK VE ALAN TEMİZLİĞİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon