Mustafa Atlı İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını Aldı

Mustafa Atlı İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını Aldı
  • 0
  • 88
  • 7 Nisan 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Mustafa Atlı İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını Aldı

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde oyu en fazla olan ve seçilen  Mustafa Atlı, bugün Kozan İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı.

Mazbatasını alan Atlı törenin ardından ,2019 yılında seçimi kazanarak mazbatası iptal edilen Nihat Atlı’nın mezarını
ziyaret ederek dua etti.Cumhur İttifakı’nın adayı Mustafa Atlı, 31 Mart yerel seçimlerinde Kozan’da birinci çıkarak başkanlığı kazandı. Seçimlerin ardından CHP ve BBP, sandıklara ve Atlı’nın seçilebilirlik yeterliliğine itirazda bulundu. Kozan ve Adana seçim kurulları itirazları reddederek  Adana İl Seçim Kurulu da Atlı’ya mazbatayı verme kararı aldı.

Saat 11:00’da mazbata için tören planlanırken Atlı’ya bir itiraz daha geldi.Gelen itiraz seçim kuruulu tarafından yine reddedildi.Atlı mazbatasını almaya geldiğinde yüzlerce vatandaş adliye önünde toplanarak Atlı’ya destek verdi.

Mustafa Atlı şöyle söyledi:
Mazbata hazırdı fakat  son bir itiraz daha geldi ancak bu da reddedildi.Artık memur değilim bunu tüm Türkiye duydu.”dedi.
Mazbata töreninin ardından Atlı, 2019 yılında seçimi kazanıp mazbatası iptal edilen Nihat Atlı’nın mezarını
ziyaret etti. Nihat Atlı’nın mezarı başında  Kur’an-ı Kerim okunarak dua edildi. Atlı, “Mazbatayı sana getirdim başkanım” dedi.
Atlı, yarın belediyeyi teslim alacağını ve devir teslim törenine Kazım Özgan’ı da davet edeceğini belirtti.
Mustafa Atlı İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını Aldı Mustafa Atlı İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını Aldı Mustafa Atlı İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını Aldı Mustafa Atlı İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını Aldı Mustafa Atlı İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını Aldı Mustafa Atlı İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını Aldı Mustafa Atlı İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını Aldı Mustafa Atlı İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını Aldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon