Şehit Kaymakam Saim Bey’in mezarına Türk bayrağı asıldı

Şehit Kaymakam Saim Bey’in mezarına Türk bayrağı asıldı
  • 0
  • 71
  • 15 Mayıs 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Kozan Mezarlığı’nda bulunan Şehit Kaymakam Saim Bey’in mezarına Türk bayrağı asıldı.

Burada düzenlenen programda Kur’an-ı Kerim okunarak bütün şehitlerimiz için dua edildi. Şehitlerimizin mezarlarına kırmızı karanfiller bırakıldı. Saim Bey’in mezarına asılan Türk bayrağı, 19 Mayıs günü yapılacak olan programlar kapsamında buradan alınarak ilçe stadyumunda Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü’ye teslim edilecek. Kaymakam daha sonra 2 Haziran günü bu Türk bayrağını Kozan’ın Kurtuluş etkinlikleri kapsamında Belediye Başkanı Mustafa Atlı’ya teslim edecek. Şehitlikte düzenlenen programın ardından gençlerle birlikte protokol mensupları Hükümet Konağı bahçesine kadar gençlik yürüyüşü gerçekleştirdiler. Burada düzenlenen programda Kozan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kürşat Gültekin, Atatürk Anıtı’na gençlerle birlikte çiçek sunumu gerçekleştirdi. Programlar 19 Mayıs gününe kadar devam edecek. 19 Mayıs saat 19.19’da Kozan İsmet adlı şehir stadyumu’nda program gerçekleştirilecek.

Şehit Kaymakam Saim Bey'in mezarına Türk bayrağı asıldı Şehit Kaymakam Saim Bey'in mezarına Türk bayrağı asıldı Şehit Kaymakam Saim Bey'in mezarına Türk bayrağı asıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon